Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Shánění práce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 5:20 pm    Předmět: Citovat

Prostě nás chcou vyšoupnout i z dělnických prací Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 8:17 pm    Předmět: Citovat

Škoda, že stát platí zdravotní a sociální jen jeden rok. Nevím, jestli po uplynutí této doby neskončím v exekuci. Ještě, ze nic nemám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 12:22 am    Předmět: Citovat

Já bych s tou prací zas takovej problém neviděl, taky jsem začínal u pásu ve fabrice a po třech letech jsem se dostal na průměrnej plat a mám třicetkrát denně u ucha telefon... Sice je to masakr, každý z Vás si to umí představit, ale mě tenhle stres paradoxně pomáhá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 12:23 am    Předmět: Citovat

No a když už jsem tady Smile Zlepšujete si někdo kondičku cíleně s jen proto, aby se Vám líp mluvilo? Přece jen je lepší, když ten dech nedojde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 5:32 am    Předmět: Citovat

Já si ji zlepšuju pořád Smile Jsem totiž toho názoru, že člověk by se měl pořád snažit být lepší a na nic se nevykašlat. Někdy mě to docela vyčerpává ale stojí to za to. Smile
Dneska odpoledne jdu za tím logopedem, pro ten pocit:-D Né, snad mi to zas o něco pomůže.
Jo, v čekárně toho logopeda jsou samé dětské obrázky a stoličky:-D A lidi na mě koukají (OPĚT) a je mi to FU(c)K Very Happy Opět..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 8:22 am    Předmět: Citovat

Tak zase si máš aspoň s čím hrát! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates



Založen: 20.3.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 5:11 pm    Předmět: Citovat

Pracuji na pozici ve které musím občas telefonovat, nebo osobně domlouvat technologické postupy, ale lidé už si na mě zvykli, takže ví co můžou očekávat.

Ohledně fyzičky. Nevím jestli to účinkuje jenom na mě, ale začal jsem venku s běháním a překvapivě to funguje perfektně. Cítím se šťastnější a mluví se mi i lépe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 5:30 pm    Předmět: Citovat

Když jsem pracoval v hospodě tak jsem musel mluvit a snažit se komunikovat s lidmi co chtějí si dát na oběd a nápoje atd....A je pravda , že jsi zákazníci na vadu řeči zvykli a už to nebrali že mluvím špatně , naopak se my dost zlepšila řeč.


Co se týče speortu , tak když se zadejchám tak nemohu moc ze sebe vydat slovo a když jo tak je to horší mluva se my zhorší.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 6:58 pm    Předmět: Citovat

Mě zase uklidňuje, když chodím v noci. Takhle v noci o víkendu ujít 10 km a jít spát, nádhera Smile Vycházím v devět večer a přicházím tak ve dvě ráno. A to chodím jen městem a člověk vidí věcí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates



Založen: 20.3.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 7:06 pm    Předmět: Citovat

To já třeba zase v noci raději spím Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 7:14 pm    Předmět: Citovat

gogo napsal:
Škoda, že stát platí zdravotní a sociální jen jeden rok. Nevím, jestli po uplynutí této doby neskončím v exekuci. Ještě, ze nic nemám Smile

Nakolik vím, tak stát platí zdravotní pojištění neomezeně a sociální naopak neplatí vůbec. Ale pokud pokud člověk v průběhu předchozích 2 let odpracoval určitý počet hodin (to přesně nevím, kolik), měl by dostávat podporu a počítá se mu to do důchodu. Ale zdravotní, které je nutno platit, by měl stát hradit po neomezenou dobu. Smile

Tady je to třeba hned v prvním odstavci -
http://www.cssz.cz/cz/casopis-narodni-pojisteni/archiv-vydanych-cisel/clanky/zdravotni_pojisteni_a_urad_prace.htm

Období registrace pojištěnce na úřadě práce hraje ve zdravotním pojištění významnou roli. Pokud je totiž pojištěnec evidován na úřadě práce jako uchazeč o zaměstnání, stává se od data registrace osobou, za kterou platí pojistné na zdravotní pojištění stát, tudíž se na něho po celé období registrace nevztahuje povinnost placení pojistného. Jakmile je však uchazeč o zaměstnání z této evidence vyřazen, dostává se do situace, kdy si musí řešit ve zdravotním pojištění svůj pojistný vztah.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 8:55 pm    Předmět: Citovat

Mates: Tak to o hodně přicházíš. Noc je zajímavá a odhaluje mnohá mystéria Smile Ale ty jsi asi spíš technicky zaměřený, takže je pak jasné, že raději spíš Smile

Zoranka: Máš pravdu, měl jsem v tom trochu hokej. Ale je fakt, že zdravotní pojištění se platí po celou dobu registrace na úřadu státem, což je plus pro mě. Týká se to tedy pouze sociálního pojištění. Sociální pojištění je státem hrazeno v délce max. 1 roku v součtu za všechny evidence (i do budoucnosti), tj. započítává se člověku do náhradní doby pro důchodové pojištění. Takže pak si budu muset platit sociální ze svého, pokud se chci dostat do důchodu před osmdesátkou Smile Jinak na podporu nárok nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 1:16 am    Předmět: Citovat

Nuny napsal:
Já si ji zlepšuju pořád Smile Jsem totiž toho názoru, že člověk by se měl pořád snažit být lepší a na nic se nevykašlat. Někdy mě to docela vyčerpává ale stojí to za to. Smile
Dneska odpoledne jdu za tím logopedem, pro ten pocit:-D Né, snad mi to zas o něco pomůže.
Jo, v čekárně toho logopeda jsou samé dětské obrázky a stoličky:-D A lidi na mě koukají (OPĚT) a je mi to FU(c)K Very Happy Opět..Very Happy


A jak si jí zlepšuješ? Very Happy Asi zase budu muset začít s fotbalem, když má ta fyzička tak suprový účinky Smile Já jedu k logopedce zítra, docela se tam těšim, a pravda je ta, že čim častěji tam jezdim, tim líp se mi mluví.. Což je ale taky psychický Very Happy Ale to znám, taky recituju dětský říkanky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 9:15 am    Předmět: Citovat

No jak už jsem tady psala, mám problém s pravidelností dýchání. Takže pohyb a následná zvýšená potřeba vzduchu je nejlepším způsobem, jak se k té pravidelnosti donutit, protože prostě musím, jinak bych se udusila:-D Kdysi jsem plavala, teď mi pomáhá protahovací cvičení i posilování, taky jízda na kole. Smile
Včera u logopeda to bylo fajn, četla jsem takové uhozené příběhy:-D Ale šlo mi to docela v pohodě. Nejhorší je odpovídat na přímo položenou otázku, třeba říct jméno nějakého člověka nebo název např. filmu nebo tak.
Jsem zvědavá jak to budu dělat za čtrnáct dní u obhajoby BP...-D Naštěstí už ví že budu potřebovat tááááááááááááááááááááálhle hodně času a ještě kus Very Happy Asi budu buď úplně první ať mě mají rychle za sebou, nebo úplně poslední ať nezdržuju ostatní. Very Happy Další chvíle na výsluní se blíží Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 9:05 pm    Předmět: Citovat

To jsi psala, taky se mi stává, že zapomenu dýchat, ale stává se mi tak jednou denně. Já k logopedce jedu dneska, a tam jde vždycky mluvit.

Pro mě je nejhorší, když něco řeknu pěkně, a někde se me zeptá "co?" tak v tu chvíli nejsem schopnej říct ani A...
A ještě, nechodíte tu někdo do Prahy na Karlák?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Strana 13 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127