Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Balbutický pár

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava- Radvanice

PříspěvekZaslal: st květen 24, 2006 12:17 pm    Předmět: Balbutický pár Citovat

Ahoj,

no zajímalo by mi váš názor jestli by klapal vztah, kde by oba měli ten stejný Sad komunikační problém... Se mi to zdá jako dost nereálné.
Myslím ,že byste určitě nechtěli partnera, který má ten stejný problém, který vadí vám ne??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: st červen 07, 2006 8:24 am    Předmět: Citovat

Ahoj David

osobne si myslim, ze sa to da. Aj ked ja by som taky vztah nechcel. Staci ked je jeden z partnerov takto "hendikepovany". Mozno by to vplyvalo aj na vyvoj reci u moznych buducich deti, kedze deti sa velmi radi chcu podobat rodicom, vo vsetkom.
Tak asi tak....
Návrat nahoru
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: st červen 21, 2006 8:04 pm    Předmět: Citovat

Zdar lidi,já si myslím,že by v tom nemusel být žádný problém,protože existuje spoustu druhu koktavosti někdo koktá tehdy a někdo zase jindy.proč odsuzovat tyto vztahy,záleží snad jestli koktá nebo na tom jak člověk vypadá a jaká je uvnitř,vždyť jenom koktáme,jinak mám nic není,jsme jako každý jiný,akorát moc nekomunikujem.Nemusíte semnou souhlasit,ale prostě si to myslím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: st červen 21, 2006 8:05 pm    Předmět: Citovat

Zdar lidi,já si myslím,že by v tom nemusel být žádný problém,protože existuje spoustu druhu koktavosti někdo koktá tehdy a někdo zase jindy.proč odsuzovat tyto vztahy,záleží snad jestli koktá nebo na tom jak člověk vypadá a jaká je uvnitř,vždyť jenom koktáme,jinak mám nic není,jsme jako každý jiný,akorát moc nekomunikujem.Nemusíte semnou souhlasit,ale prostě si to myslím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kate



Založen: 20.3.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

čau, myslím že záleží na tom jestli by to tim lidem vadilo nebo ne. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuga



Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:19 pm    Předmět: Citovat

Naopak, já bych balb. partnera (teda...partnerku - kluci sorry Laughing ) bral; vždycky, když jsem svůj pohled na svět, lidi, komunikaci, vztahy, atd...formovanej touhle komunikační...devízou Smile vysvětloval nikomu, kdo netuší, co ten druhej prožívá, né vždy, teda asi někdy Razz se to zcela zdařilo...takže by to mohl být přínos pro oba. Horší je, že se právě díky tomu ti dva dohromady nedaj, páč se neoslovij a když už, pravděpodobnost vzájemnýho zaujetí je.....pane doktore ? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
daraj



Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha, Toinec

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

já si myslím, že takový vztah by mohl klidně fungovat. Zaleží jen na vzájemném pochopení a toleranci. Jistá výhoda v pochopení, jak píše Fuga, určitě bude i když stejné pochopení muže mít i nebalbutik schopný aspoň trochu empatie ( a takových lidí osobně znám poměrně dost ) ... stejně tak jak muže fungovat komunikace u 2 neslyšících muže fungovat u 2 koktajících. Na druhé straně nekoktající partner muže v některých situacích pomoct a tak uleheit situaci balb. ... osobně mi na tom nezáleží jestli bude partnerka koktat nebo ne, ale hlavně jaká bude Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kacenkabecvanka



Založen: 21.11.2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 8:04 am    Předmět: Citovat

Zdravím všechny. Já mám zkušenost z prvního manželství. Manžel mluvil rychle a trošku zadrhával a já mám kombinaci obojího!!! Myslím,že jsem se v jeho přítomnosti nebála mluvit,nestyděla se a byla jsem celkově klidnější,protože jsem si v podvědomí říkala,že my dva si nemáme co vyčítat a že na to nejsem sama. Nicméně manželství nám nevydrželo ani rok-manžel podlehl vášni hracích automatů.!!! Druhý manžel je v pohodě,nemá vadu řeči,ale má dost viditelnou vadu zubů! Asi jsem si podvědomě vybírala partnera s nějakým handikepem??? Já jsem se nikdy manželovi neposmívala za jeho upíří zuby,naopak jsem ho bránila a nikdy mi to nevadilo.!!! Ale myslím si,že můj manžel mě někdy ani neposlouchá,že mu ta moje vada prostě překáží!!! Když jsem se ho na to ptala,tak mi vždycky řekl,že vůbec nekoktám,že je to dobrý,že zná daleko horší případy a že si to jen namlouvám!!! Já mám dojem,že si prostě jen zvykl a že tu moji vadu nevnímá jako vadu,ale součást mě-mé osoby. Asi jako já si nevšímám jeho zubů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 11:29 pm    Předmět: Citovat

Já myslí , že to nevadí , když oba dva mají vadu řeči jakou koliv, hlavně když si v životě rozumějí. A naopak jsi navzájem můžou pomoc zlepšit si řeč. Neodsuzoval bych je ale stál bych při nich. Co se týče dětí to nemusí znamenat , že budou mýt vadu řeči a jako zkušení by jim myslím pomohli opravit řeč a děti by se aspon měli motivaci se naučit správně vyslovovat. Zdenek.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Mojžíš 2



Založen: 25.3.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 7:08 pm    Předmět: Citovat

Mně by to nevadilo. Psali bysme si na facebooku. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ales Vavrousek



Založen: 17.6.2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 11:51 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze to by pro nas byl naopak pravej partner, kterej by presne vedel cim si prochazime a plne by nas chapal. Navic by se ten par navzajem podporoval, protoze z toho je cesta ven!!! Je tu plno neduvery ze se Vase rec nikdy nezlepsi ale tak to neni!!! Sam jsem toho prikladem a znam i pary, kteri jsou oba balbutici!

Jen smele do toho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127