Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zadrhávání v řeči spojené s utkvělýma myšlenkama

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin Z



Založen: 29.12.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 9:43 am    Předmět: Zadrhávání v řeči spojené s utkvělýma myšlenkama Citovat

U mě je zadrhávání v řeči spojeno s utkvělýma myšlenkama. Je mi 31 let a zadrhávám v řeči už 8 let. Před osmi lety jsem se hodně zabýval horoskopama a měl jsem neustále nutkání myslet na charakteristiku určitých znamení. Tehdy se objevilo mírné zadrhávání v řeči. Když jsem potom přišel v tu dobu o zaměstnání tak se mě to zadrhávání ještě trochu více zhoršilo. Potom jak už jsem neměl to nutkání myslet na ty horoskopy tak jsem měl tu řeč lepší. Poslední dobu je to moje zadrhávání celkem vážné. Navštěvuji logopedii ale myslím si že mi to nějak nepomáhá. Ono je lepší spíše řešit příčinu zadrhávání v řeči (v mém případě utkvělé myšlenky) než potlačovat příznaky. Jinak je ta moje řeč lepší když se bavím s dětma nebo když si vypiju větší množství alkoholu. Tehdy jsem takový více uvolněný. Jinak jak jsem byl malý tak jsem mluvil plynule ale občas se stalo že jsem nemohl říct určité slovo, měl jsem blok. Asi jsem na tu koktavost náchylný od malička, protože moje mamka jak bylá malá taky koktala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127