Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nová mluva v ČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tereez



Založen: 19.11.2012
Příspěvky: 21
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 7:39 pm    Předmět: Citovat

Tady je odkaz na Aňu z Polska (před a po), ročník 1992. Lektor Dawid Tomaszewski nám na 1. mikrokurzu oznámil, že Aňa dostala práci v polském rádiu =) Gratulujeme a hodně štěstí Aňo, jsi skvělá !

http://www.youtube.com/watch?v=68yPJabqHFA

Tady je další pán, který se vyléčil, opět vidíte ukázku před a po:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mmT8VVj1CZ8

Na youtube do vyhledávače napište "nova mluva" a vyjedou Vám videa přímo z Třineckých kurzů (většinu absolventů jsem viděla osobně).

Motivační video na závěr: překonejte svůj strach a pracujte na sobě !! Nikdy nedělejte krok zpět

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_YDhPgh23m8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 1:08 pm    Předmět: Citovat

Takže prečítal som celé diskusné fórum o NM.
Podľa mojho nazoru je 90" uspechu v kazdom znas, ako sa k tomu postavi, ako poctivo bude cvicit, aku ma motivaciu. Je to o sebaistote, o dychani. tempe reci.
Na NM sa mi zda neseriozne, ze nie je mozne napisat cenu kurtu, resp. aspon interval, v akom sa cena pohybuje. Ak mi niektp povie, ze od 1500 Eur a vyssie (samozrejme bez ubytovania, dopravy, stravy a ostatnych veci), tak pri sucasnej financnej situacii mojej to nebude realne. A usetrim 350 Kc + doprava tam a spat.

Ale mam navrh: aspon pre mna by to bolo urcite osozne .. co si tak spravit formu NM "sukromne"? Mam tym na mysli, ze sa stretneme na 7 dni niekde v prijemnom prostredi ci uz na SR alebo CR a jedine, co to bude kazdeho stat, je doprava, ubytovanie a strava. Uz aj to nie je najmenej, ale urcite menej ako + 1500 Eur za 8 dni a potom este mikrokurzy. Nasim cielom by bolo iba neustale ropzravanie, v skupine, celodenny trening aj pomalej reci, aj rychlejsej, modelovanie roznych situacii, dychacie cvicenia .. ziskame vacsiu sebaistotu, nacvik vystupenia pri vacsom pocteč ludi, hovorenia nahlas ... a za tych 7 dni by sme boli navzajom motivovani makat na sebe, ropzravat o svojich "uskaliach", spozname viec ludi, co koktaju a zistime, ze nie sme sami a ze spolocne to zvladneme ..
Fakt mam pocit, ze v skupine to ide lahsie .. pretoze u logopeda ste sami, iba on a vy, no mne tam stale chyba ta skupina, stale mi tam chyba niekto, kto taktiez kokta a nie iba teireticky vie, co to asi koktanie je .. logoped neviem, ako sa clovek citi, co prezivat, z coho ma strach .. kazdy koktajuci sme iny, kazdy ma mozno strach ci problemy s niecim inym, no navzajom by sme si urcite pomohli ..
Co vy na to, bol by nejaky zaujem? Ja urcite ano, dovolenku si vybavim a urcite to bude neporovnatelne lacnejsie .. hmmm ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 10:13 pm    Předmět: Nová mluva v ČR Citovat

Ahoj čtu názory na novou mluvu a je to zajímavé . nebude se to dělat v Čechách někde? jet na Slovensko je trochu z ruky Zdenek
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127