Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koktavost ve stáří

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 5:31 pm    Předmět: Koktavost ve stáří Citovat

Ahoj konečně se my podařilo se připojit na tyto stránky asi po dvou měsicích ale povedlo . Konečně jsou tu stránky pro balbutiky neb pro koktavý zadrhávajicí atd. Jsem taky balbutik a co jsem čet dopisy tak se hodně shodují, je my 55 let a koktavost mám od malička byl jsem 2 x v Praze v Kobylisý pro vadně mluvicí , tam mě dali terapií dohromady a už to záleželo jen na mě . Největší je lenost ale tyto stránky mě znovu nastrartovali a začal jsem na sobě pracovat Zdenek.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tanka



Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Spišská Nová Ves

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 11:57 am    Předmět: držím palce Citovat

Vitajte v komunite Smile

Balbuties je zrejme celoživotný boj, sú obdobia lepšie a horšie, ale motivácia a chuť na sebe pracovať musí byť stále.

prajem veľa síl a úspechov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 9:39 pm    Předmět: Re: držím palce Citovat

Tanka napsal:
Vitajte v komunite Smile

Balbuties je zrejme celoživotný boj, sú obdobia lepšie a horšie, ale motivácia a chuť na sebe pracovať musí byť stále.

prajem veľa síl a úspechov Smile


Děkuji za přivítání do fóru balbutiku, boj se řečí je boj . Každý to to má nasměrovaný trochu jinak ,někdo mluví hůře a někdo zase lépe , to asi žádnej neovlivní ale ovlivní jak se k tomu to problému kdo postaví a začne na sobě makat.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127