Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koktání je sexy!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elenna
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 17, 2006 6:28 am    Předmět: koktání je sexy! Citovat

Prosím Vás o pomoc. Omlouvám se, že jsem se sem k vám vetoela, já totiž nekoktám. Mám ale problém, se kterým mi mužete jistě nejpovolaněji poradit právě vy.
Moc se mi líbí jeden kluk, o kterém vím, že silně koktá. Mi to ale vůbec nevadí, dokonce mi to občas připadá sexy! Jsem strašlivi stydlivá a nedokážu ho sama oslovit. Moc hezky se na mi kouká, ale nevím, jestli mne neosloví, protože zkrátka nemá zájem, nebo jestli s tím má prolém. Už jsem párkrát udělala první krok. Požádala jsem ho ve vlaku, jestli si můžu přisednout. Eervenali jsme se na sebe oba dva plných dvacet minut, ale nic.
Je tu ještě jeden problém. Moje starší sestra je logopedka. On to asi ví, protože bydlíme ve vesnicích nedaleko od sebe. Vím, že s ním někdy neměla nic společného, má především malé děti..
ON Je o pit let starší (mi je dvacet) a tak si už připadám trošku trapni, nevím jak na to.. třeba vůbec nemá zájem..komunikace se sestrou vázne, takže jí se ptát nechci, navíc po ruzných názorech, co jsem tu objevila si stejně nemyslím, že by mi poraděla. děkuji každému, kdo se ozve, třeba i na email (místo zavináče píšu X, aby mi nechodil automatický spam). Nerada bych se ho nějak dotkla.. kulickakulataXcentrum.cz
Návrat nahoru
Ale?
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 17, 2006 7:20 am    Předmět: Citovat

čau, těžko říct jak to je. Jasně člověk, který koktá muže mít pocit ménicennosti, myslí si, že o něj někdo nestojí, když koktá. Takže tím se obyčejná stydlivost ještě zhoršuje. Taky ale je možné, že opravdu ho nenapadlo, že bys o něj stála. Vím, že to nechceš asi slyšet, lae pokud ti na nim opravdu záleží bude nejlepší se ho zeptat. Nebo mu aspoň jasně dát najevo, že ti není lhostejný. Jinak je totiž možný, že takhle kolem sebe budete chodit pořád.
Návrat nahoru
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2006 5:06 pm    Předmět: jo,jo.... Citovat

přesně tak..on ti asi neosloví..stydlivost plus koktání..radši se na to vykašle..
tak ho oslov...kdyby se náhodou nemohl vymáčknout tak na něj hlavně blbě nekoukej,třeba mu skoe do řeči...aby se betrápil....usměj se,pohlad ho.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2006 9:05 pm    Předmět: Re: jo,jo.... Citovat

Presne..ja to viem z vlastnej skusenosti..stale si hovorim, boze keby osm nekoktal hned ta oslovim a ide to.. Wink
Návrat nahoru
ellena
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 24, 2006 12:47 pm    Předmět: díky všem Citovat

děkuji děkuji.. budu se snažit. Jenže my spolu ještě někdy neměli žádný kontakt. Takže nevím, jak se bude tváoit, až k němu přistoupím a řeknu mu : ahoj, nešel bys na kafe? Co já vím, kam zrovna jede a třeba nebude mít čas..
Pokusím se. Mám strach, že mi odmítne kvůli tomu, že se nebude chtít se mnou bavit... nevím, jak to poznám.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 8:47 pm    Předmět: Re: díky všem Citovat

ellena napsal:
děkuji děkuji.. budu se snažit. Jenže my spolu ještě někdy neměli žádný kontakt. Takže nevím, jak se bude tváoit, až k němu přistoupím a řeknu mu : ahoj, nešel bys na kafe? Co já vím, kam zrovna jede a třeba nebude mít čas..
Pokusím se. Mám strach, že mi odmítne kvůli tomu, že se nebude chtít se mnou bavit... nevím, jak to poznám.


Rozhodně ho oslov. Oekni třeba, že máš nápad jít na kafe, jestli nechce jít taky, když odmítne, příjemni se usměješ a řekneš třeba: škoda, tak pujdu sama. Není to ani moc trapný. Ale na 90% neodmítne. Radí Pepa.
Návrat nahoru
ellena
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 8:33 pm    Předmět: díky Pepíku :-) Citovat

To byl dobrý nápad, vyzkoušela jsem.
Souhlasil jen pokynutím a pak nechal na mi, abych vybrala kdy a kde. Embarassed
Byli jsme opravdu na kafíeku, nemohu tomu uvěřit! vůbec mi nedělalo problém s ním hovořit, či ho poslouchat. Trošku jsem se bála, že ho nějak uvedu do rozpaku. Jeho koktání je ale opravdu ...nevadí mi. Ba naopak. Povídal o mnoha zajímavých vicech, sned ani jednou se nezakoktal tak, jako jsem toho jednou byla svidkem ve vlaku, když mluvil s pruvodeím. Snad byly mé obavy liché. Kéž by se ozval, nebo alespoň napsal smsku.. achich!
Omlouvám se za ten výlev, ale co já se napřemýšlela a nataktizovala, než se mi to podařilo! Díky Jozífku!
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127