Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Skupinová terapia - trenujme spolocne 7 dni a dokazeme to
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TaRa



Založen: 6.9.2011
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 4:23 pm    Předmět: Citovat

na polskej stranke www.nowamowa.com mate cenu, mozno ze ta cena bude podobna aj v Trinci, len si to treba prepocitat z PL do korun/eur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:42 pm    Předmět: Citovat

..presne tak, metóda ako táka Novej mluvy nie je zlá, no nie je to ani žiadna svetová novinka. Ja nezbieram peniaze na strome, ani nemám rodičov, čo by mi to lusknutím prsta zaplatili. Ja hľadám ľudí, čo veria, že sa z toho dokážeme dostať aj sami .. to máte to isté ako napr. workout seberevolta..každý ich obdivuje, ako sa dokážu vyformovať iba obyčajným cvičením na preliezkach, nepotrebujú žiadne platené návšetevy fotcentier, ziadne specialne napoje, staci im iba pravidelnost a odhodlanie .. viete, velke veci maju casto jednoduche riesenia.
A naposledy k cene novej mluvy - jej utajovanie je pre mna neseriozne. Recnicka otazka - mozno, ze aka kvalita polskych potravin, polskeho nabytkum, tak taka kvalita aj novej mluvy.
Preco om zverejnil sukromne spravy od Tereez? Pretoze hram s cistym stitom, nemam co tajit, iba som sa normalne pytal na cenu a nemam 20 rokov, aby mi tu niekto pisal, ze som ho "nasral" s tym, ze sa verejne pytam na cenu. Nie som idiot, ktory zaplati 1500 Eur bez mihnutia oka, necha sa zatlacit k muru a tvarit sa, ze je vsetko ok. Som koktaky, ale nie blby a padnuty na hlavu. Zivot nas uz tak dost bije, tak naco sa tu hadame medzi sebou my, hmm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127