Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zadrhávání - pomůže čtení nahlas?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tygřík



Založen: 1.3.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st duben 03, 2013 5:16 pm    Předmět: Zadrhávání - pomůže čtení nahlas? Citovat

Pěkný den,

celý život se zadrhávám v řeči, nejčastěji na začátku věty, ale i uprostřed, no prostě všude Rolling Eyes A zajímalo by mě, jestli nemáte někdo zkušenost s tím, že by vám pomohlo, když někomu čtete nahlas? Že by se to zlepšovalo.

Mám pocit, že už mě se to spíše s věkem zhoršuje Sad

Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 5:27 pm    Předmět: Re: Zadrhávání - pomůže čtení nahlas? Citovat

Tygřík napsal:
Pěkný den,

celý život se zadrhávám v řeči, nejčastěji na začátku věty, ale i uprostřed, no prostě všude Rolling Eyes A zajímalo by mě, jestli nemáte někdo zkušenost s tím, že by vám pomohlo, když někomu čtete nahlas? Že by se to zlepšovalo.

Mám pocit, že už mě se to spíše s věkem zhoršuje Sad

Děkuji za odpověď.


urcite ze to pomaha, ucis mozog jak rozpravat sparvne - no ked pri citani ked si sam nekoktas.

ja chodim na hangouty kde sa ucim anglicky, jeden ucitel z USA a 10 ziakov.
cita sa tam, rozprava a pod.

zo zaciatku to bol velky stres a ruky som mal take zimne aj nohy Very Happy a nejak som to zdolal a teraz v pohode.

rec sa mi vyrazne zlepsila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pn



Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 5:19 pm    Předmět: pn Citovat

Ale to bude spíš sociálním "otužením". Číst si nahlas doma sám je určitě fajn, ale zadrhávání podle mě nezlepší. Lepší je zajít s kamarádkama častěji na kafe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 9:13 pm    Předmět: Zadrhávání - pomůže čtení nahlas? Citovat

Já myslím, že číst si nahlas je dobrý ale před někým je to lepší, nebo někomu, odbouráváš zábrany. čtu jsi taky nahlas ale přitom se nahrávám a pak si to pouštím.Sice moc se my hlas nelíbí ale vím jak mluvím. Trochu pomalu se to zlepšuje.Tak jsi cvičí artikulační cvičení, dechové cv. a samohlásky některá písmena a jde to .
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127