Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poznatky koktavého

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cufi



Založen: 9.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 7:15 am    Předmět: Poznatky koktavého Citovat

Zdravím Smile
je mi 23 let a koktám co jsem začal mluvit. Studuji na VŠ a píšu bakalářkou práci na téma " Koktavost pohledem zainteresovaného" ... Rád bych se podělil s věcimi co se mi přihodily, léčby a tak různě. Třeba si z toho někdo něco vezmě, třeba ne.... whatever Smile
Je třeba si uvědomit, že samotné návštěvy logopedie nestačí k tomu aby jste přestali koktat. Mohou jen zmírnit příznaky. Je třeba spolupráce s foniatry či psychologi. Samozřejmě u lidí co mají koktavost získanou je větší procento na "uzdravení" než lidí, kteří koktají od narození jako třeba já.
Logopedie u mě proběhla bez úspěchu...zkoušel jsem léčilete pomocí bylinek a nějákých zaříkavadel Smile to bylo spíš k smíchu. S psychologem byl fajn pokec, uvolníte se, zrelaxujete ale za den, dva je to vše z5.
Četl jsem tu o panu Profesorovi Pešákovi. Byl jsem zařazen do výzkumu 40 lidí na testování prášku Foradil pomocí inhalací. Ušelechtilá myšlenka, ale bohužel u mě zase bez odezvy. Pan Pešák se snažil dokázat, že koktaní má původ v křečích hladké svalovině krku (nebo tak nějak, jsem laik).
Tak nějak u mém věku už jsem ztratil naději, že budu mluvit někdy normálně. Naučil jsem se s tím žít, co mi taky zbývá Smile ...Někdy třeba i zakoktám schválně víc do telefonu, oni si hned vzpomenou s kým jednali Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 8:03 pm    Předmět: Re: Poznatky koktavého Citovat

Cufi napsal:
Zdravím Smile
je mi 23 let a koktám co jsem začal mluvit. Studuji na VŠ a píšu bakalářkou práci na téma " Koktavost pohledem zainteresovaného" ... Rád bych se podělil s věcimi co se mi přihodily, léčby a tak různě. Třeba si z toho někdo něco vezmě, třeba ne.... whatever Smile
Je třeba si uvědomit, že samotné návštěvy logopedie nestačí k tomu aby jste přestali koktat. Mohou jen zmírnit příznaky. Je třeba spolupráce s foniatry či psychologi. Samozřejmě u lidí co mají koktavost získanou je větší procento na "uzdravení" než lidí, kteří koktají od narození jako třeba já.
Logopedie u mě proběhla bez úspěchu...zkoušel jsem léčilete pomocí bylinek a nějákých zaříkavadel Smile to bylo spíš k smíchu. S psychologem byl fajn pokec, uvolníte se, zrelaxujete ale za den, dva je to vše z5.
Četl jsem tu o panu Profesorovi Pešákovi. Byl jsem zařazen do výzkumu 40 lidí na testování prášku Foradil pomocí inhalací. Ušelechtilá myšlenka, ale bohužel u mě zase bez odezvy. Pan Pešák se snažil dokázat, že koktaní má původ v křečích hladké svalovině krku (nebo tak nějak, jsem laik).
Tak nějak u mém věku už jsem ztratil naději, že budu mluvit někdy normálně. Naučil jsem se s tím žít, co mi taky zbývá Smile ...Někdy třeba i zakoktám schválně víc do telefonu, oni si hned vzpomenou s kým jednali Smile


omg ja nechapem preco stale pisete ze to mate od mala a uz si to zoberete do smrti. Ved to je cisty FAIL.

Je to len otazka casu. To mi chcete povedat ze pri dnesnom vyvoji nenajdu skor ci neskor liek a pricinu koktavosti? dobre rano, najdu coskoro urcite.

Ved ludi spachalo pre to samovrazku, nepochopim fakt Very Happy hlupaci naivny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cufi



Založen: 9.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 5:45 am    Předmět: .. Citovat

K tomu se snad ani nebudu vyjadřovat....tvůj nick hovoří za vše..blboune
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 9:32 pm    Předmět: Re: .. Citovat

Cufi napsal:
K tomu se snad ani nebudu vyjadřovat....tvůj nick hovoří za vše..blboune


Koktavi Razz

Nepochopil si, nevadi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cufi



Založen: 9.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 7:13 am    Předmět: ... Citovat

Fakt blboun...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
0gamer0



Založen: 29.2.2012
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 5:56 pm    Předmět: Citovat

Klitoris je možná blboun ale má pravdu. Sáhne si na život jenom naivní hlupák. Kdyby třeba neměl nohy, nebo měl rakovinu, nebo neměl ptáka, to je jedno - to je možná důvod k sebevraždě, ale koktavost určitě ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cufi



Založen: 9.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:07 pm    Předmět: Citovat

kdo tu mluví o sebevraždě...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
0gamer0



Založen: 29.2.2012
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 5:53 pm    Předmět: Citovat

no klitoris, kdybys četl pořádně, neptal by ses
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cufi



Založen: 9.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:01 am    Předmět: Citovat

jo tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

0gamer0 napsal:
Klitoris je možná blboun ale má pravdu. Sáhne si na život jenom naivní hlupák. Kdyby třeba neměl nohy, nebo měl rakovinu, nebo neměl ptáka, to je jedno - to je možná důvod k sebevraždě, ale koktavost určitě ne Wink


I penis už se dá dneska implantovat, pěkně funkční...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 7:07 pm    Předmět: Re: Poznatky koktavého Citovat

[quote="Cufi"]Zdravím Smile
je mi 23 let a koktám co jsem začal mluvit. Studuji na VŠ a píšu bakalářkou práci na téma " Koktavost pohledem zainteresovaného" ... Rád bych se podělil s věcimi co se mi přihodily, léčby a tak různě. Třeba si z toho někdo něco vezmě, třeba ne.... whatever Smile
Je třeba si uvědomit, že samotné návštěvy logopedie nestačí k tomu aby jste přestali koktat. Mohou jen zmírnit příznaky. Je třeba spolupráce s foniatry či psychologi. Samozřejmě u lidí co mají koktavost získanou je větší procento na "uzdravení" než lidí, kteří koktají od narození jako třeba já.
Logopedie u mě proběhla bez úspěchu...zkoušel jsem léčilete pomocí bylinek a nějákých zaříkavadel Smile to bylo spíš k smíchu. S psychologem byl fajn pokec, uvolníte se, zrelaxujete ale za den, dva je to vše z5.
Četl jsem tu o panu Profesorovi Pešákovi. Byl jsem zařazen do výzkumu 40 lidí na testování prášku Foradil pomocí inhalací. Ušelechtilá myšlenka, ale bohužel u mě zase bez odezvy. Pan Pešák se snažil dokázat, že koktaní má původ v křečích hladké svalovině krku (nebo tak nějak, jsem laik).
Tak nějak u mém věku už jsem ztratil naději, že budu mluvit někdy normálně. Naučil jsem se s tím žít, co mi taky zbývá Smile ...Někdy třeba i zakoktám schválně víc do telefonu, oni si hned vzpomenou s kým jednali Smile[/q



Ahoj nedělej ze sebe pokusnýho králíka a cvič si doma řeč. Na netu je toho dost a vykašli se na nějaké prášky a psychiatr atd....Nestrácej naději na zlepšení vady řeči je ti 23 let ,Máš ještě hodně času se zlepšit. A jak píšeš při telefonování schválně koktáš aby tě poznali s kým jednáš to myslím že je hovadina. Na vejšce se zabýváš koktavostí, tak to ber vážně. Ty vlastně brečíš a pak to zneužíváš , uvědom si co vlastně chceš jestli se ti chce vráti dobrá řeč a něco dělat.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127