Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Známosť z internetu - priznať sa pred prvým stretnutím?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peeto3



Založen: 6.8.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 2:04 pm    Předmět: Známosť z internetu - priznať sa pred prvým stretnutím? Citovat

Ahojte,
mám síce už 22, ale až teraz som sa odhodlal k tomu, aby som o svojej reči niečo našiel na nete - nie že by ma to doteraz netrápilo, ale asi pred mesiacom mi zase začalo horšie obdobie a nie je to bohviečo... Tak toto fórum ma potešilo, hneď ho teda aj využijem Smile

Keďže som skôr samotársky človek a rád by som našiel podobnú partnerku, už dlhšie skúšam zoznamku. Za posledný rok mám za sebou 2 živé stretnutia, ktoré ale nedopadli príliš slávne - druhýkrát som sa s tými babami už nevidel... A pritom sa mi zdalo, že som sa rozkecal celkom dobre Smile Jasné, že niečo bolo počuť, no nebránilo to normálnej konverzácii... Pred stretnutím som im však o mojich chybách nehovoril, zistili to až samé, keď som sa párkrát sekol... Teraz rozmýšľam nad tým, že by som ďalšiemu dievčaťu navrhol stretnutie, no neviem, či to tentokrát nemám spraviť inak - všetko jej v maili predtým vysvetliť, aby bola pripravená, že nie som dokonalý. Hlavne keď teraz cítim, že sa mi ťažšie rozpráva, a tak strápnenie môže prísť celkom rýchlo...

Čo je podľa vás lepšie - nechať si to pre seba a dúfať, že budem mať šťastný deň a rozprávanie mi pôjde; alebo ju na to upozorniť a riskovať, že pod koktaním si predstaví niečo oveľa horšie ako mám ja, a stretnutie radšej odmietne? Pretože nie som na tom zase najhoršie - prirovnal by som sa asi k Tomášovi Hudákovi v tom videu Silné reči, ktoré je tu asi známe, občas trochu horšie, občas lepšie... Mojím najväčším problémom je asi začatie novej vety "do prázdna", čo je pri takýchto stretnutiach dosť nanič, človek predsa musí prerušiť trápne ticho, ak náhodou nastane, no potom je zakoktanie takmer isté...

Ak má niekto s týmto skúsenosti, poteší ma hocijaká rada Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 5:19 pm    Předmět: Citovat

No tak já si taky vždycky píšu po netu a holky se docela zajímaj. Poskytnu jim i svojí fotku, píšeme si o tom, co kdo dělá a tak. Ale vždycky to skončím, když už je nebaví psaní a chtějí kontakt v reálu. To se pak leknu a radši všechno ukončím. Smile Ale když jsi psal, že už si měl dvě setkání v reálu, což já jsem tak daleko ještě psychicky nedospěl Smile, tak když ti to nevyšlo tak, tak by jsi jí to mohl zkusit napsat předem. Zase to zkrátka zkusit jinak Smile No a když řekně, že si myslela, že si píše s normálním klukem a že magora nechce, tak si pak ušetříte čas a zklamání, hlavně z tvojí strany Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peeto3



Založen: 6.8.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 8:36 pm    Předmět: Citovat

Tak asi ozaj pred stretnutím napíšem, hádam sa tým nič nepokazí... Aj keď vyzerá, že sa to nakoniec odloží až na koniec prázdnin, takže netreba zatiaľ robiť paniku, možno sa mi to dovtedy zlepší Smile

A gogo, ty neblázni, nieže odmietneš ďalšie stretnutie, také šance sa nezahadzujú Smile Odmietnutia sa netreba báť, na to sa dá dosť rýchlo zvyknúť, ja už idem vždy von s tým, že je to prvý a posledný krát - ak nevyjde, aspoň mám za sebou pekné poobedie, 5 minút si zanadávam že som to pokazil, a ide sa ďalej Smile A nie sú všetky baby nanič, dokopy som sa stretol s piatimi a dve sú doteraz super kamarátky, s jednou dokonca naozaj vyšlo aj viac (a moje rozprávanie jej vôbec nevadilo, práveže raz povedala, že sa jej to celkom páči). Len ten posledný necelý rok nebol úplne ideálny, ale to sa spraví nejako... Takže existujú aj dobré baby, dokonca aj na nete, len treba mať trpezlivosť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

No rád bych tomu věřil :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuga



Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

Svého času jsem absolvoval několik setkání s dívkami ze seznamek měsíčně, obvykle aniž bych je dopředu seznámil se svým problémem. Kupodivu jsem při konverzaci s nimi skoro nekoktal, i když jinak jsem v tu dobu plynule rozhodně nemluvil. Řekl bych že je to o pocitu jaký máš z té které osoby - jak moc jste se "poznali" ve virtuálnu. A zda to předem "prozradíš" nebo ne je vlastně jedno - pokud jí na rande zaujmeš svou osobností, názory, přístupem k životu, nebude se s Tebou nudit, bude neplynulost tvého projevu někde vzadu na žebříku hodnocení. Samozřejmě nepopírám, že určitý typ dívek si potrpí na dokonalost projevu (často v nepřímé úměře k obsahu). Pokud zjistíš že je to tenhle typ, jdi o dům dále Smile. Spíš rozhoduje nenucená sebedůvěra. Doporučuju pokusit se snížit vlastní "citlivost" na ten "problém". A rozhodně nespoléhat na seznamky, i když výjimky potvrzují pravidlo (mám rok a půl po svatbě Smile ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 7:17 am    Předmět: Citovat

bol som s viacerymi babami z netu na rande a s jednou uz chodim skoro stvrty rok, moja zajakavost jej nevadi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 11:47 am    Předmět: Netreba sa priznať Citovat

Ja si myslím že sa netreba priznávať, človek to potom aj tak zistí, nehovoril som to ani svojej priateľke keď sme sa mali prvý krát stretnúť... Ale záleží to na človeku či chce alebo nie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 3:15 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že by bylo fér se tzv. přiznat, aby měla čas si to v klidu promyslet a ne aby byla postavena před hotovou věc, myslím, že to je jakási slušnost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

Ale pokial sa jej páčiš tak nie je očom Smile si myslím ak ťa chce tak jej nebude vadiť koktanie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 6:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to by pak snad musela být jedině světice ne :) A nebo ošklivá dívka :)
Myslím, že holky mimo vzhledu chtějí i alfa samce, kteří jsou schopni zajistit rodinu, tzn. mají vysoké postavení a velký výdělek :) A toho já nebudu zřejmě schopen, nejraději mám manuální práce, kde se nemusí mluvit i když studuju vysokou. Mám svoje nároky na osobnost a vzhled dívek a to si nemůžu ve své pozici dovolit, to vím, ale zase vím, že bych nebyl šťastný ve vztahu, který bych vzal jen z nouze, takže je to složité :)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DavidB



Založen: 28.1.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 8:30 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se seznamoval vždy přes internetovou seznamku. Vždycky jsme si psali tak 14 dní a pak jsme kecali on-line přes ICQ. A po tom týdnu jsem se zmínil co mám asi za problém a vždy naprosto o.k.? Jedna byla zdravotní sestra a ja jsem se zeptal jestli ví co to je Psoriasis(lupénka) a Balbuties.
Ona mi odpověděla už jsem myslela že máš lupénku, porucha řeči přece není na překážku no a dva roky jsme spolu chodili a 2 roky jsme manželé Smile

Jinak jsem se stkal s dalšími 4 ženskými, jedna mi dokonce nabídla, že by šla semnou jako doprovod na logopedii, byla z Brna... Very Happy
Lepší než e-mail je komunikace přes ICQ a dnes samozdřejmě Facebook chat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 8:52 am    Předmět: Citovat

Pěkný to životní příběh Davide :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:35 pm    Předmět: Citovat

Ale holky jsou stejně na nic :D Lepší je být sám a přemýšlet nad životem. Já už jsem si zvyknul a žádnou už ani nehledám :-) I tak už mám starostí nad hlavu :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 12:27 am    Předmět: Citovat

A to nevies, ze demograficky vyvoj nasich krajin nie je zrovna najruzovejsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DavidB



Založen: 28.1.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 6:13 pm    Předmět: Citovat

Se ženami je kříž, hodně náladové, ale bez žen je smutno...určitě doporučuju najdětě si všichni ženské...v jednom se to táhne těžko a to zvlášť balbutikovi. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127