Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

logopedia v Brne

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vajdak



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 11:24 pm    Předmět: logopedia v Brne Citovat

Mate volakto skusenosti ?.. koho by ste mi odporucili ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David84



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Tak v Brne urcite www.logoped.cz. Zkusenosti perfektni, je radost tam chodit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vajdak



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 1:20 pm    Předmět: Citovat

Na stranke maju uvedene viacero pracovisk, kde presne sildia ?

Plati sa u nich volaco, alebo to preplaca poistovna ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

Logo sídlí na Vsetínské - dostaneš se tam od hl. nádraží tramvají 8 nebo 10 směrem na Starý Lískovec (je to, tuším, pátá zastávka). Pak má ještě pobočku na Merhautově. Tam jezdí tramvaj č. 5 směrem na Štefánikovu čtvrť a zastávka je to Zdráhalova... Víc je toho na Vsetínské, tak bych doporučoval zajít spíš tam.

Co se týče placení, tak klasické vyšetření u logopeda, psychologa, neurologa atd. se platí normálně jak u běžného lékaře - takže poplatek 30 kč. ... Pokud bys chtěl však nějaké nadstandartní vyšetření či terapie... jako např. biofeedback, dechová cvičení atd... Tak to si hradíš sám...

Většinou doporučují z počátku týdenní komplexní vyšetření. Kde budeš denně pod dohledem, logopedů, neurologů, psychologů... ale taky je tam perličková koupel a masáže Cool ... Některé procedury jsou hrazené pojišťovnou, některé ne. Na týden vyjde pobyt i se stravou a ubytováním na cca 3-4 tisíce....

Velmi dobré jsou též kolektivní terapie. Probíhají každý čtvrtek od 17 hod. (pro dospělé), pro děti od 16 hod. Jedno sezení tam stojí 100 kč, 50 kč pro členy klubu balbutiků...

Já osobně ti můžu logo jen doporučit. Pravda, některé věci tam nejsou úplně levné, ale pokud ti záleží na svém vlastním vývoji, tak je lepší do toho něco investovat....

Tak hodně štěstí !!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavla



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 6:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, pokud nejsi z Brna, tak se tam dá dostat na týdenní pobyt, kdy máš každý den několik vyšetření (u psychiatra, psychologa, neurologa, logopeda, dýchací cvičení, relaxaci atd.) a procedúr. Jsou tam velmi milý, příjemní, dobře vaří Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hejnija



Založen: 13.12.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Holešov, Ostrava

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

Mám také velmi pozitivní zkušenosti s klinikou LOGO v Brně. Dojíždím tam jednou měsíčně k logopedovi (mám to trošku z ruky) a byl jsem tam na týdenním pobytu. Takže jestli máte možnost, tak neváhejte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal92



Založen: 10.11.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 7:25 am    Předmět: Re: logopedia v Brne Citovat

vajdak napsal:
Mate volakto skusenosti ?.. koho by ste mi odporucili ?


BĚŽ TE n logo je to best fakt je sice soukromá ale proplatí to pojištovna já tam chodím jen chvíli a každý čtvrtek se sejdou lidi kteří mají problém s koktáním a dělja se věci nevm dnes du po prvé ale je to best logo a je to v brně a v v praze ale já chiodím do brna se na to dnes moc těším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127