Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Psychika

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
orw



Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 7:45 am    Předmět: Psychika Citovat

Uvazujte o tom prosim...
My mame svuj pohled na veci. Svet je takovy jaky je a lepsi asi nebude... kdyby byl lepsi, tak by se nam porad zdal spatny. Clovek se nikdy nedovede plne spokojit s tim co ma. Tak s tim je treba jednat ne? Kdyz clovek poslouchat treba Pink Floydy a litovat, jake to je vsechno strasne hrozne... Gooodbye bluueee sky.. mozna to znate Very Happy jako po hudebni strance je to pekne, ale nepocitam do toho tu textovou stranku. my se musime radovat z toho co je dobre! takhle se da litovat a lamentovat nad vsim.. kazdy ma zivot takovy, jaky ho citi. proto muj nazor je, ze poslouchat depresivni hudbu je takova sebetyranie. ja jsem treba drive poraaad poslouchal reggae - hlavne teda Boba Marleyho. kvuli me viry a meho presvedceni jsem od toho odesel a nahradil to necim jinym. stale se jedna ale o veci pozitivni. zkuste to.. premyslet pozitivne a vsechnoo brat v pozitivnim stylu. uvidite ze to je ta jedna jedina spravna cesta. reknu vam, ze ja jsem drive chtel na vsechno prijit, porad jsem rikal jak nesnasim svet jake to je zkazene.. jak jsem myslel ze svym premyslenim odhalim neco noveho.. ja jsem byl hrozne hloupy, myslel jsem ze tak dosahnu stesti. to jedine stesti ale spociva v tom, co jsem uz psal.. jinak to zkratka neni. ja jsem treba krestan a to s tim docela souvisi, ale o tom se rozepisu jindy
tak to by byl takovy muj nazor, ktery nikomu nevnucuji, jen se o nej chci podelit. budu rad, kdyz na to napisete sve nazory
diky za odpovedi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 9:13 pm    Předmět: Re: Psychika Citovat

[quote="orw"]Uvazujte o tom prosim...
My mame svuj pohled na veci. Svet je takovy jaky je a lepsi asi nebude... kdyby byl lepsi, tak by se nam porad zdal spatny. Clovek se nikdy nedovede plne spokojit s tim co ma. Tak s tim je treba jednat ne? Kdyz clovek poslouchat treba Pink Floydy a litovat, jake to je vsechno strasne hrozne... Gooodbye bluueee sky.. mozna to znate Very Happy jako po hudebni strance je to pekne, ale nepocitam do toho tu textovou stranku. my se musime radovat z toho co je dobre! takhle se da litovat a lamentovat nad vsim.. kazdy ma zivot takovy, jaky ho citi. proto muj nazor je, ze poslouchat depresivni hudbu je takova sebetyranie. ja jsem treba drive poraaad poslouchal reggae - hlavne teda Boba Marleyho. kvuli me viry a meho presvedceni jsem od toho odesel a nahradil to necim jinym. stale se jedna ale o veci pozitivni. zkuste to.. premyslet pozitivne a vsechnoo brat v pozitivnim stylu. uvidite ze to je ta jedna jedina spravna cesta. reknu vam, ze ja jsem drive chtel na vsechno prijit, porad jsem rikal jak nesnasim svet jake to je zkazene.. jak jsem myslel ze svym premyslenim odhalim neco noveho.. ja jsem byl hrozne hloupy, myslel jsem ze tak dosahnu stesti. to jedine stesti ale spociva v tom, co jsem uz psal.. jinak to zkratka neni. ja jsem treba krestan a to s tim docela souvisi, ale o tom se rozepisu jindy
tak to by byl takovy muj nazor, ktery nikomu nevnucuji, jen se o nej chci podelit. budu rad, kdyz na to napisete sve nazory
diky za odpovedi Smile[/quote

Necital som tvoje teorie ale myslim ze tam pises o psychike.
Urcite suhlasim.

A pozrite si vsetci zeitgeist, the secred.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 4:49 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu... Aby byla terapie k něčemu, musí člověk víc pozitivně smýšlet. A hlavně věřit tomu co dělá a že svou vůli dokáže něco změnit. Co se týče hudby, to je takové relativní. Já jsem zapřísáhlý optimista, ale přesto většinou poslouchám jen depresivní hudbu. Svůj pozitivizmus vybíjím někde jinde Smile ... Na každého to působí jinak. Ale je pravda, že nekteré citlive osoby může depresivní hudba výrazně ovlivnit... Ale to zaleží za každém co si zvolí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127