Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Léky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2006 1:55 pm    Předmět: Léky Citovat

no lidičky, přímo léky jako takový na to určitě nejsou, protože to je blbost. Jak všichni víte, je to o psychice a ja mam par dobrejch zkušeností o který bych se chtěl podělit. První věcí je marihuana. Jsem docela častý kuoák a někdy to pomáhá, ale záleží na spousti okolností, prostě někdy se zhulíš tak dopohody že mluvíš naprosto plynule ale nekdy se zas tak vykurvíš že ze sebe nedostaneš ani slovo.. Takže kdo nekouoíte, nekuote Smile Ale hodně dobrou zkušenost mám s extází, která ti tak zvedne sebevedomi a naprosto odboura vsechny, jako by tam někdy ani nebyli. A ja jsem po poziti nezadrhaval ani trosku. Normalne jsem kecal s uplne cizima lidma, prestoze jsem introvert a porad vedel o cem mluvit.. S holkama to bylo najednou hrozne snadny, proste paráda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
29A
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 03, 2006 6:02 pm    Předmět: Citovat

Tak to je supr a prej leky na koktavost neexistuji...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po duben 03, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

Nezapominej,ze extaze se kdysi v USA pouzivala jako lek,ale vedlejsi ucinky jsou vetsi nez prinos,takze ho stahli.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 1:54 pm    Předmět: Citovat

To je fajn, že ti to na chvilku pomůže, ale přece důležitější je nějakej dlouhodobější pokrok, ne? Nemužeš bejt přece furt sjetej a když seš pak stoízlivej a zas se ti to vrátí, tak musíš bejt strašně nasranej, ne? Taky si to neskutečně užívám, když mi to zrovna někdy de (a ani nemusim sežrat extázi) ale myslim, že je strašně důležitý najít nějakou spokojenost i když je pak ta řeč zas na pytel. Podle mi mnohem důležitější než nějaká chvilková opojenost je dlouhodobý smiření se sebou samym. No ale taky si rád trošku zakalim...
Návrat nahoru
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 3:59 pm    Předmět: Citovat

jasne, nerikam ze je to reseni, ale je fajn kdyz proste jednou za cas neco sezeres a najednou je vsechno fajn Smile Druhej den ani tak nesere ze zas mluvis normalne-nenormalne ale spis ta ztuhla celist Smile Takze pouceni na zaver: neberte drogi deti, jsou moc fuj ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127