Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pořad Experiment
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petra84



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Ústí nad Orlicí

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 9:57 am    Předmět: pořad Experiment Citovat

Ahojky, chci upozornit na pořad Experiment, který poběží dnes v 17.15 na ČT1 a bude se týkat tématu balbuties. Pokud to nestihnete, dá se myslím najít i na internetu na stránkách ČT. Koktání zdar Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anry85



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha, Nupaky

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem, právě jsem ten pořad náhodou přepnul a úplně mi to vyrazilo dech Smile jednak jsem ani nevěděl, že jsem balbutik a už vůbec, že toto fórum a spolek existuje. Myslím, že to musí hodně lidem, hlavně mladým v době dospívání pomoci. Když je člověk sám (nikoho kdo koktá nezná), tak je to nemilosrdný boj s celým světem a když není člověk silný a vytrvalý, tak se může uzavřít a přestat naprosto komunikovat a to by se nemělo stávat..
No ni Smile jdu se podívat kolik je tu lidí a co kdo píše, úplně mi to rosvítilo dnešní deštivý den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:58 am    Předmět: Citovat

pořad se mi fakt líbil, bylo to vůbec poprvý, co jsem o "našem" problému slyšel něco z médií. Pěkný výkon Petry i paní Drtinové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jiří



Založen: 6.8.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/208572233190010-experiment/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:28 pm    Předmět: Re: pořad Experiment Citovat

Petra84 napsal:
Ahojky, chci upozornit na pořad Experiment, který poběží dnes v 17.15 na ČT1 a bude se týkat tématu balbuties. Pokud to nestihnete, dá se myslím najít i na internetu na stránkách ČT. Koktání zdar Wink


Teraz som si pozrel ten zaznam, ta Petra to si bola ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikeke



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

Petra podala úplně neuvěřitelný výkon, takhle vytoupit v televizi. Gratuluji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

A bola aj celkom fesna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Ja len pocuvat som mohol Crying or Very sad ,v ciernom mi ukazalo obraz Sad(( neviete co moze byt za chybu u mna v pc ? daky pc expert by sa mi zisiel...ale Petra si odvazna!super Very Happy ,ja som chlapec aj dost ukecany,ale 10x by som si rozmyslel ci vystupim pred kameru ....Istotne mas u mna a isto aj u ostatnych velky obdiv a respekt Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oreme



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Liberec, Zlín

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 9:39 pm    Předmět: Citovat

jj. Zvládla to fakt skvěle. Kdyby měl každej takovou odvahu a nasazení, určitě by se se spoustou věcí dalo něco dělat... když ne uplně, tak aspoň trochu.Výborný pozitivní příklad pro všechny

To Giovanni: zkus tam dole u okna přehodit přehrávač na Real player. Pravděpodobně ti chybí nějaký zásuvný modul (plug-in). Měl by se dát stáhnout z netu. Zadej do vyhledávače název prohlížeče, který používáš, a windows media player plugin a mělo by ti to najít odkaz na stažení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

Takze niak som nakopol aj obraz.Ico ma pravdu je to fesne dievca Wink ...

Oreme:mne sa dlho sere daco v pc spustil som klip na winapme potom real player a obraz siel,takze musim mat spustene dake video,aby dalsie islo s inym programom Sad mam plno codecov mozna preto nastava ten probrem ....fakt neviem...ale diky za radu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra84



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Ústí nad Orlicí

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 2:26 pm    Předmět: Re: pořad Experiment Citovat

ico napsal:
Petra84 napsal:
Ahojky, chci upozornit na pořad Experiment, který poběží dnes v 17.15 na ČT1 a bude se týkat tématu balbuties. Pokud to nestihnete, dá se myslím najít i na internetu na stránkách ČT. Koktání zdar Wink


Teraz som si pozrel ten zaznam, ta Petra to si bola ty?


Ne, to nejsem já Smile. Jen jsem v sobotu ráno pustila telku a koukám, co dneska dávaj a našla jsem ten pořad. Až když jsem se na to večer dívala, zjistila jsem, že tam vystupuje taky nějaká Petra Smile. Mimochodem mluví tak desetkrát lépe než já, takže je potřeba to uvést na pravou míru, abych se tu nechlubila cizím peřím Laughing.
Jinak myslím, že se ten pořad opravdu povedl, řekla bych, že je to zatím to nejlepší, co jsem v tv o koktavosti viděla. Jen škoda, že se to nepouští třeba povinně ve škole jako součást základního vzdělávání Mr. Green.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

Ta Petra co vystupuje v relacií ani mozna nevie o nas ze mame vlastne forum Sad ,alebo mozna ze tu je aj registrovana len nechce byt slavna Laughing,mohli by byt viac takych relacií,len kto nekokta toho to ani nezaujima....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radek king



Založen: 24.9.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 11:35 am    Předmět: Citovat

Výborný dokument, Petře vzdávám hold za odvahu jít do televize a mluvit veřejně o našem problému. Líbila se mi ta část s nakupováním, sám mám podobnou zkušenost s prodavači a jejich trpělivostí co se koktání týče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepan



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

Moc fajn pořad. Hlavně paní moderátorka zvládla svoji roli opravdu BRAVURNĚ! Co sem tak zaznamenal, tak Petra říkala, že jí nedělá dobře na mluvení stres. Já právě že koktám nejmín, když jsem ve stresu a nestíhám školu a práci zároveň. Musím řešit něco co spěchá a nesu za to odpovědnost...nevim zkrátka mě to dělá dobře. Asi jsem dost vyjímka co?? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavla



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, s tou nervozitou je to celkem zapeklitý. Ono totiž když si ve stresu, tak se míň soustředíš na tu řeč a i jí míň vnímáš a ono to pak jde zázračně líp. Ale zase když se až moc soustředíš na tu řeč (třeba když máš něco říct před publikem), tak to bohužel jde mnohem hůř. Tak je to aspoň u mně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127