Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Malá rada

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Markus



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:08 pm    Předmět: Malá rada Citovat

Né,že bych někomu něco vnucoval bo tak(je to každyho život a občas to býva fakt docela silný)ale před použiváním tady těch sraček co se tady dočtu(jakýsi aminy,psychofarma-holy shit:D)zajděte do posilky(třeba i to plavání) a garantuju,že až se vrátíme z bejčení pudete v poho(naní jenom o tom,ze si udelate bicaky,proste ste lepsi nez ostatni:lol)Smile
Klidně možete začit chodit sami(taky sem tak zacinal)
PS:Ja sem si sví odmakal od 15-18,ted delam box a sem spokojenej maximalě
PsII:Koktam od 3 let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinka952



Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Košice-slovensko

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

ahoj no to maš pravdu stymy sračkami všetky stoja za prd Very Happy
ale plávanie naozaj funguje odporúčam Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
balbutik7



Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 5:14 pm    Předmět: Hm Citovat

Tak nevím jestli je to pravda, možná to trochu nadzvedne sebevědomí, ale v žádným případě nezlepší vadu při stresových situacích, viz u mě, zadrhávání u mě začalo v 18, ted je mi 19 a mam s tim docela potize, ale jen u nekterych slov, ale posilka a dalsi bojové sporty urco nezabiraj ... chce to spis nejakou metodu, ne zvedat cinky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Markus



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 7:39 pm    Předmět: Re: Hm Citovat

balbutik7 napsal:
Tak nevím jestli je to pravda, možná to trochu nadzvedne sebevědomí, ale v žádným případě nezlepší vadu při stresových situacích, viz u mě, zadrhávání u mě začalo v 18, ted je mi 19 a mam s tim docela potize, ale jen u nekterych slov, ale posilka a dalsi bojové sporty urco nezabiraj ... chce to spis nejakou metodu, ne zvedat cinky..

A o to tady přece de,ne Very Happy,jinak Zdravim noveho bojovnika(Doufan,ze to nemas od Mikulase Laughing )Ja si beztak nemyslim ze existuje metoda...jakože někdo luskne prsty á já přestanu koktat.Ale poznat sám sebe,na co mám,co zváldu..a co zatim třeba ne Ti určitě pomuze.Zivot je boj,co uz stim Cool
to:martinka952
Ja to spis myslim tak,aby se pro někoho jednou nestalo ,cim si to kuriruje(chlast,"leky",marjanka...Got knowns),vetsim problemem nez zadrhavani(kokotsky),ale je to kazdyho zivot
Toť vše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 10:11 pm    Předmět: Citovat

sporty obecne jsou prospesny, po hodince squashe nebo bedmintonu ze sebe vymlatim stres, cejtim se lip a mluvim lip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

scholle napsal:
sporty obecne jsou prospesny, po hodince squashe nebo bedmintonu ze sebe vymlatim stres, cejtim se lip a mluvim lip.


Mam zas skusenost, ze ked intenzivne sportujem napr. squash, tak hned po nom mam dost blbu rec a nestiham s dychom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honz



Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Ostrava-Hrabová

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že sporty obecně jsou jsou skvělým prostředkem k odreagování. A každému vyhovuje něco jiné-mě fotbal,někomu squash, jinému plavání.Jde o to furt nemyslet na řeč a to se nejvíce daří ve sportu...alespoň mi. I když třeba ten fotbal je takový záludný...když se zakoktám ve chvíly když mám křiknout na spoluhráče aby mi přihrál a já to ze sebe dostanu tak s 5 sec zpožděním, tak to je docela komplikované Wink
Ale je pravda, že když jsem ponořen do zápalu hry, tak jestli koktám nebo ne mi je úplně jedno - já chci vyhrát!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
balbutik7



Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

Sporty jsou prospěšné, to je jasné, ale spíš rekreační, dám příklad,... je lepší si jít zaběhat sám lehce nějakých 5km než s kámošem si dát sprint na čas na 100m, to se ten mozek ještě víc vystrestuje a v tomto to může být i horší, takže lidi, když nějaký sport, tak jen jako na vyjížďce, pokud to jde ovšem...

Momentálně provádím cviky se samohláskami: A E I O U ale před to dám vždy písmeno H, takže to zní nějak takhle: HÁ HÉ HÍ HÓ HÚ - na jeden nádech a potom provádím dýchání tzv. do břicha, lehnu si na záda, pokrčím kolena a dýchám a pozoruju jak se zvedá břicho nahoru a dolů, je to takové odreagování.

Jo a ještě poslední rada, zkuste Jógu, pomáhá to při uvolňování a cítíte se více vklidu, určitě zkuste Smile zatím se mějte a držte se... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127