Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pražské setkání

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 2:55 pm    Předmět: Pražské setkání Citovat

Ahoj, s Blankou jsme se dohodli, že bychom před vánocemi udělali ještě jedno setkání, a to v sobotu 22.12. někdy večer, vše ještě upřesním. Bude to jednak rozlučka s Blankou, která v lednu odjíždí do Německa a také to bude zrovna v době, kdy sem do Prahy přijede jeden Blančin známý, belgický balbutik, který se tam za náma taky přijde podívat.

Tak bychom vás chtěli všechny co nejsrdečnějc pozvat a doufáme, že se nás sejde co nejvíc. Myslíme si, že potkat jiné balbutiky a nahlédnout tak náš problém z úplně jiného úhlu je velkým přínosem pro každého koktavého, tak to s námi zkuste i Vy, kteří nás ještě neznáte, nemusíte se nás bátSmile!

Pokud máte zájem a ještě se mnou nejste v kontaktu tak mi napiště na j.vyhnanek@centrum.cz.

Jinak hezký vánoce, Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honz



Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Ostrava-Hrabová

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Setkání bude stát určitě zato, rád bych se zůčastnil.Problémem je delší vzdálenost mezi Prahou a Ostravou Confused Je to vcelku nákladná a dlouhá cesta Cool
Přeji všem ,jenž zavítají na tento sraz ať se dobře pobaví Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Jenom krátká zpráva o dnešním srazu - sešlo se nás asi deset (z toho asi pět různých národností a podobný počet náboženských vyznání - byl to takový multikulturní večírek SmileVážně moc se mi to líbilo.

Bavili jsme se v češtině a v angličtině (s Janem z Belgie) a myslim, že si každý skvěle pokecal, což je přece pro nás přece ta nejlepší terapie, ne?

Určitě něco podobného zopakujeme, tak budeme rádi, když se k nám připojí lidi, co ještě neznáme!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 8:50 am    Předmět: sraz Citovat

Ahoj, tak po delší době pořádáme další sraz. Bude se konat ve středu 19.3. v jedné hezké hospodě na Praze 7. Kdo nemáte rádi hospody, tak téhle se vůbec nemusíte bát, je vážně moc příjemná (nezakouřená, tichá, s bočním salonkem).

Ještě stručně připomenu o co nám v těchto srazech jde. Určitě ne o to společně "plakat nad rozlitým mlékem" a vzájemně se litovat. Naopak, jde o to postavit se společně koktání čelem a otevřeně si o tom popovídat, což je podle mě nezbytné k tomu, abychom se mohli s tím problémem nějak vyrovnat. A taky je to samozřejmě skvělá příležitost, jak si popovídat.

Pokud jste s námi ještě nebyli, budeme rádi, když se přijdete podívat!
Jestli máte zájem, tak se mi ozvěte na mail.

Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas



Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 10:16 pm    Předmět: Setkani v Praze - cervenec 2008 Citovat

Nazdar lidi,
chceme zorganizovat setkani balbutiku v Praze, jako volne pokracovani toho predvanocniho, ktere se myslim hodne vydarilo. Prisel by taky Ondra, ktery bude v CR pouze na kratko a mozna taky Blanka z Nemecka. Jednalo by se o vecerni posezeni v kafe baru resp. tiche hospudce, v zavislosti od pocasi treba i v zahradce. Prichazi v uvahu tri terminy, 16.7., 29.7. nebo 30.7.
Prosim vyjadrete se bud to prispevkem nebo soukromou zpravou jestli by jste meli o setkani zajem a pripadne ktery termin Vam vyhovuje.
vsechny Vas radi uvidime.

tomas
lighthouse(zavinac)atlas(tecka)cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas



Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 9:57 pm    Předmět: Setkani v Praze - 16.7. Citovat

Nazdar lidi,
tady jsou blizsi informace k tomu Prazskemu setkani:
bude se to konat 16.7. od 19.00 v kafe baru Pink Floyd na Praze 2 (www.pinkfloydcaffe.wz.cz). Za pekneho pocasi budeme vzadu na zahradce, jinak normalne uvnitr. Vypada to na slusnou ucast! Jestli nemuzete na 19-tou, tak klidne pridte i pozdeji, myslim ze skalni tam zustanou do zaverecne(= do pulnoci) Smile Z ucastniku bych zminil Ondru(zijici v Israelu), Blanku(zijici v Nemecku) a s velkou pravdepodobnosti prijde i Iveta(zijici v Anglii a navstevujici Manchesterskou svepomocni skupinu). Takze zase mezinarodni ucast. Urcite bude o cem mluvit. Mimoprazaci potrebujici nocleh, hlaste se u me, s ubytovanim neni problem.
Sve tel cislo(pro pripad nouze nebo blizsich informaci) poslu na pozadani mailem.
Pred Vanocema jsme nasadili latku vysoko, tak snad ji nesnizime!
Moc se na Vas tesim, jak na stare zname, tak i na nove tvare!
tomas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbut



Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 7:09 pm    Předmět: re Citovat

Ahoj všem,
chci se zeptat jestli přijde také někdo s vnitřní formou koktání.
Rád bych někoho takového potkal.
Jaké je poznávací znamení,bohužel nikoho z vás neznám ani podle „nicku“.
Už je to dlouho,co jsem zde byl trochu více aktivní.
V. alias Balbut(Vit)
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas



Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Nazdar Vite,
staci se u baru zeptat na rezervaci na jmeno Šimko. Pripadne mi posli mail na vyse uvedenou adresu a ja ti obratem zaslu sve tel cislo.
na brzou shledanou Smile
tomas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenkas



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, náhodně tu brouzdám hledajíce nějákou podporu pro budoucnost života s Babities Rolling Eyes Sama jsem balbutik, momentálně na mateřské, takže problémy se sebou příliš nepociťuju, jenže v tuto chvíli už koktají 2 moje děti, z toho mám občas kvalitní splíny. Bydlím kousek od Floydů, jen máme zrovna zítra rodinou oslavu, takže účast nemůžu slíbit, každopádně mi to připadá zajímávé, tak když ne zítra tak příště, Jen to prosím nezabalte, myslím komunikaci, připadá mi to skvělý nápad a hlavně konečně v Praze Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenkas



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:20 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak jsem sraz nestihla koordinačně Sad Zrovna by mi načerpání trochy optimismu do žil bodlo.Tak já občas nakouknu, jak moc je tu živo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas



Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 3:11 pm    Předmět: Setkani v Praze - 16.7. - Shodnoceni Citovat

Nazdar lidi,
chtel bych se podekovat vsem, kteri minuly tyden na sraz dorazili, i tem, co prijit chtely, ale jim to proste nevyslo. Seslo se nas 8. Nektery mimoprazaci se zdrzeli do patku, resp. soboty, takze jsme jeste mohli stravil spolecne cely ctvrtek a castecne i patek. Podnikli jsme vylet na Konopiste.
Bylo to zajimave setkani, jenom me mrzi, ze prislo malo prazaku.
Snad se tahle akce bude konat pravidelne a zase se setkame v prosinci.
zatim hodne zdaru
tomas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127