Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Léto
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 4:53 pm    Předmět: Léto Citovat

Zdravím vás všechny,

napadlo mě, že by nebylo od věci uspořádat v létě nějakou sešlost balbutiků, minimálně na víkend. Bylo by fajn, třeba někde v kempu, či pokud znáte lepší místo budu rád za každé návrhy. Já bych byl třeba pro jižní Moravu, Beskydy nebo tak nějak..

Chápu, že řada z vás je pracovně vytížena, ale doufám, že aspoň pár lidí by jet mohlo.

Popřemýšlejte o tom a mějte se fajn
Cool
Mira
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

na toto je dobry vybrat misto a datum a cekat, vzdycky bude nekdo kdo nebude moct ale ostatni s tim aspon budou moct pocitat. ja jsem pro kazdou spatnost Twisted Evil akorat chce najit slusny plac, trebe i na vysocine, at je to stejne daleko z cech i moravy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 6:29 pm    Předmět: Citovat

Jasně, Vysočina mě taky napadla. Ještě jsem tam pořádně nebyl a rád bych to tam vokoukl. Jestli někdo znáte nějaké dobré místo, tak navrhněte. Koukal jsem se na nějaké kempy na Vysočině a něco je ve Žďáře nad Sázavou, v Telči a v Ledči nad Sázavou. Osobně jsem ochoten jít i někam pod stan. Co se týče termínu, tak já mohu zatím v druhé polovině července, celý srpen a první polovina září (takže vesměs skoro furt Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

napada me Kacov. primo na sazave (ted tam byl sazavafest), je tam klid, hezky a pivovar Cool
pro me taky plati druha polovina cervence a srpen, co bude v zari to zatim netusim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

hmm, koukal jsem na fotky a vypadá to tam moc pěkně. Ale ubytování tam je jen v nějakém hotelu. Nevíš o nějakém kempu poblíž (Možná v Ledči), a nebo jestli je tam nějaký plac ze kterého by nás se stany nevyhodily??

Jinak ten termín je u mě teď docela komplikované řešit, páč teď budu dělat státnice a ostatní plány na prázdniny jsem zatím neřešil, ale doufám, že celé prázdniny zas nebudu někde mimo a udělám si čas i na vás.... Každopádně v červnu bych to měl asi vědět, kdy budu v ČR. Ale myslím, že takový srpen by mohl být reálný... Třeba radši první polovina, ať máme ještě nějaké teplo Smile.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 10:40 pm    Předmět: Citovat

vzhledem k tomu, ze tam casto kempuji vodaci, placu tam musi byt dost. ja tam byl asi pred 4lety a byli jsme ve stanech primo naproti pivovaru, stacilo jen prebrodit reku.

jinak na zbytek textu muzu napsat jen -||- Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Pred casem sem mel podobny napad a kdyby to bylo v nejakem rozumnem terminu tak bych rozhodne jel..pokud bude kam slozit hlavu....kdyby byl gril bylo by to idelani..zverinu bych vzal..stejne mame doma vecne plny mrazak...

Naposledy upravil Nitrox dne út červen 03, 2008 9:25 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 9:19 am    Předmět: Citovat

Tož supr.... Zatím nás by jelo 4 lidi... A koukal jsem se že jsme buď z Moravy nebo východních čech. Počkám ještě až se ozvou ostatní... A pokud by byla většina ze stejné lokality, tak by asi nemělo význam si zajíždět někam dál do čech. Pokud by však byl zájem více lidí z čech, tak můžeme jet do toho Kácova... A termín bych nechal zatím tu první polovinu srpna. V červnu snad už budeme vědět víc a naplánujeme konkrétní datum a místo.....

Tak se mějte všeci fajn a užívejte dnů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

neni problem si dat nekde v Cechach sraz a jet potom autem spolecne....Auto mamatak by to mozna bylo pohodlnejsi nez setrmacet vlakem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Jo, to by nemuselo být marné, ale záleži kolik nás pojede... Teda pokud nemas dodavku, ci autobus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Normalniho osobaka..kolik lidi uz tak nejak predbezne prislibilo ucast
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 6:44 am    Předmět: Citovat

Takže aktuální stav potenciálních účastníků je 5 - 3 studenti brněnští a 2 olomoučtí Cool Předběžný deadline přihlašování dám tak na 12.6. (to neznamená, že lidi co se budou hlasit později, neberem do party), ale po tomto termínu bychom se měli definitivně rozhodnout kam pojedem a kdy....

Pro rekapitulaci, zatím jsme se domluvily na první polovině Srpna. A místo: zatím padl návrh: Kácov (u Sázavy). Nebo kamkoliv na Vysočinu (mě ještě napadá třeba: Seč, Žďár nad Sázavou či Telč)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Peťa



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

Jsem z Jihlavy, i když se teď stěhuji do Olomouce. Všechna uvedená místa znám, ale nebudu vám do toho mluvit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

No tím líp... To bys nám mohl něco doporučit... Nebráním se vůbec novým nápadům... A pokud budeš moct se k nám přidat, tak by to bylo též fajn... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Ja myslim,ze zase nejde o to jake krasy nasi maticky uvidime,ale o to,ze se pozname pokecame a treba nam to pomuze..preci jen spolu komunikujeme pres icq,....,ale to se neda srovnat s osobni setkanim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127