Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Moje technika

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 8:20 pm    Předmět: Moje technika Citovat

no takže nedávno jsem se na sebe celkem naštval bylo to o prazdnínach když jsem kvuli mému chováni prošvilh možný vztah Laughing tak jsem začal chodit na Biofeedback, číst, a hlavně víc chodit s kamarádama ven a ještě nějaké dechové cvičení a víc komunikovat s lidmi a nemůžu si ztěžovat a hlavně pro me taky dobá věc byla to že jsem si dokázal odbourat takoví ten pocit jak se stvrkne žaludek když na mě někdo pormluvi Smilei když sem tam se to na den třeba zhorší ale to nic není Smile a abych si něco dokázal tak jsem si ještě vzal ve škole referát do dějepisu tak uvidim jak na to jsem Very Happy takže shrnutí tady toho všeho - nejvíc beztak pomáha víc mluvit Cool
takže lidi víc mluvte Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Wink a bude všechno v pohodě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

souhlasim a drzim palce, taky jsem se nedavno nas*al na sebe a zacal vic mluvit, sice to jsou nekdy blaboly ale hlavne ze to jde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127